Español
Paulina Nava-Budzińska - tłumaczenia hiszpańskiegoTłumacz przysięgły języka hiszpańskiego w WarszawieOferta tłumaczeń hiszpańskichCennik tłumaczeńSkontaktuj się z nami

OMNIE

Język hiszpański...
Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza (Poznań) oraz studiów podyplomowych z zakresu tłumaczeń sądowych i prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Jako tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego (nr TP/18/14) świadczę swoje usługi głównie na terenie Warszawy

...i zrozumienie biznesowe...
Aby powstało dobre tłumaczenie sama znajomość języka nie wystarczy. Kluczowe jest szersze zrozumienie tłumaczonych zagadnień. Poza wiedzą filologiczną posiadam także solidną bazę biznesową. Ukończyłam gospodarkę międzynarodową na Uniwersytecie Ekonomicznym (Poznań) oraz studia podyplomowe z zakresu nowoczesnej promocji w Szkole Głównej Handlowej (Warszawa).

Praktyczne umiejętności biznesowe zyskałam pracując między innymi w Coca-Cola (Meksyk) oraz Kimberly-Clark (Polska). Dzięki temu doświadczeniu, jako tłumacz języka hiszpańskiego mogę zapewnić efektywną komunikację i rzetelne usługi również we współpracy z firmami i klientami instytucjonalnymi. W celu dostarczenia najwyższej jakości tłumaczeń stale poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności.

... ze szczodrą dawką miłości do kultury.
Co odróżnia mnie od innych tłumaczy? To, że poza standardowym wariantem kastylijskim języka hiszpańskiego znam także wariant meksykański. Meksyk jest mi szczególnie bliski, co pewnie nie trudno zauważyć :). Ponadto moją pasją jest taniec flamenco, którego tajniki zgłębiam z zamiłowaniem od wielu lat. Olé!

Tłumacz języka hiszpańskiego - Paulina Nava-Budzińska